A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Sýrie - Diskuze

Původní dotaz

Sýrie 2008

30.11.-0001 00:00:00 | Amira
Amira
Parádní fotky ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Evelína 13.11.2012 14:18

Dneska jsem potřebovavala zjistit něco k Maroku, zavítala na tvůj profil a natrefila na tuhle úžasnou fotogalerku. Ani nevíš, jak ti závidím, že si tuhle úžasnou zemi stihla procestovala včas, bohužel na dlouhou dobu se budeme my ostatní jen chodit dívat na tyhle krásný fotky, realita nám je hóóódně vzdálená a to je strašná škoda. Díky moc za krásný pokoukání :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Anas 14.09.2009 11:50

Ja s tebou souhlasim, ale malo kdo to vy ze je jak rikas :-)
Jsou hodne lide a radi pomahaji cizim cloveku, sem tam se najde naopak tam kde je veci turisticky ruch, treba letiste nebo bazary. ale podle tve fotky tak jsi byla tam kde jsou normalni lide a pro ne turiste je host ktery se ma vazit.
V Syrji jsem zil 34 let (od narozeni) ale uz vic nes 10 let jsem v Dubai. tak fotky mam tisknute v krabickach v skrini v Aleppo u mamky :-)
Ja jsem obdivoval tvou odvahu zato ze je to neobvykla cesta, ze neni k mori a kazit se kuze pod heslem opalovani.
Nejsi jedina kdo cestuje takovou cestu do Syrje a okoli, ale jejich malo, a myslim si ze je to hezky zazitek.
Jak jsem byl v Syrie tak jsem chodil s takove shromazdeni na vylety na pamatky s pruvodcem ktery vysvetloval vse, reknu Ti ze tyhle vyleti byly nejkrasnejsi. chodily jsme taky v Patek (Vikend) po meste Aleppo, po kazde jsme neco navstivily.
Kys my nebylo dobre, stacilo se jen projit kolem citadelu a uz jsem se citil lip. nekdy i v starych ulickach v chude ctvrti.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Amira 12.09.2009 16:30

Anas, ano, jeli jsme sami..Odvaha? Ani ne, Sýrie je moc hezká a bezpečná země s hodnými lidmi :-) A kdepak máš Ty nějaké fotky?

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Anas 07.09.2009 13:48

Jo uz vim, nasel jsem to jak jste cestovaly.. odvaha :-)

• Anonym (5)
  • Anonym (3)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Anas 07.09.2009 13:22

Amiro jsi fakt Amira (princezna)
Nemuzu nez pochvalit, vecina tyhle mista znam ale nemohl bych to tak hezky vyfotit, uplne na reklamu pro cestovku.

Proto se chci se zeptat jak jsi tam jela? sama nebo s nijakou cestovku jako zajezd a oni vam to vsechno organizovaly? Letadlem nebo Abutobusem? mely jste pruvodce?

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
st4cy 22.03.2009 18:03

Fotky jsou fakt uplně úzasný.... no.. teda tomuhle říkám fakt krásné pokoukáníčko...:)

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
ferdyš 12.02.2009 19:31

:-P jiný svět... ;-)

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
summer 18.11.2008 15:41

Překrásné :-D všechno, prohlížím jedním dechem...a ty látky, šaty... jsou nádherné taky :-D ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
kangasero 17.10.2008 19:59

Inspirující fotečky.Sýrii si ukládám do paměti,jako zemi kam se jednou musím vydat :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Jaruš mushkela 01.09.2008 17:46

To je pokoukáníčko :-D
Fakt nádhera :-P :-P

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze